Kontakt

Har du en allmän fråga till oss, eller är du kanske osäker på vem du ska kontakta? Använd dig av vår allmänna e-post: info@nsphig.se eller fyll i kontaktformuläret längre ner på denna sida.

Vår adress:
NSPHiG
Järntorget 7
413 04 Göteborg

Administration

Sonny Wåhlstedt

Ordförande & verksamhetsansvarig
E-post: sonny@nsphig.se
Tel: 0704 – 59 91 15

Christina Ahl

Kanslichef
E-post: christina@nsphig.se
Tel: 0725 – 30 26 12

Sonny Högberg

Ekonomiansvarig
E-post: sonny.hogberg@nsphig.se
Tel: 0706 – 86 84 31

Carina Hasth

Löne- och personaladministratör
E-post: carina@nsphig.se
Tel: 0708 – 36 26 81

Sarah Görsch

Kommunikatör
E-post: sarah@nsphig.se
Tel: 0705-140092

Mary-Anne Jakobsson

Tryckmaterialsansvarig
E-post: maryanne@nsphig.se
Tel: 0725 – 39 66 65

Brukarrevision

Jenny Ahto

Projektsamordnare
E-post: jenny@nsphig.se
Tel: 0725 – 66 46 36

Petter Piccinelli

Administratör
E-post: petter@nsphig.se
Tel: 0703 – 20 22 07

Hjärnkoll

Julia Persson

Samordnare 
E-post: julia@nsphig.se
Tel: 0725 – 00 58 22

Therese Möller

Samordnare (föräldraledig)
E-post: therese@nsphig.se
Tel: 0703 – 58 58 06

Peer Support

Filippa Gagnér Jenneteg

Utbildningsansvarig ( föräldraledig)
E-post: filippa@nsphig.se
Tel: 0703 – 44 63 39

Mary-Anne Jakobsson

Handledare Peer Support
E-post: maryanne@nsphig.se
Tel: 0725 – 39 66 65

Just nu utbildar vi inte fler Peer Supportrar. Vi tar endast emot ansökningar för att bli Peer Supportrar när vi söker fler.

 

Brukarinflytande i Västra Götaland

Elisabet Lundberg

Brukarinflytande, samverkan i regionen
E-post: elisabet@nsphig.se
Tel: 0737 – 87 25 36

 

Malin Emanuelsdotter

Samordnare Västkom, föreningsuppdraget
malin.emanuelsdotter@nsphig.se
Tel: 072-240 95 39

 

 

 

Sara Svensson

Koordinator brukarinflytande
E-post: sara@nsphig.se
Tel: 0727 – 30 49 99

 

 

 

NSPHiG:s kansli

Järntorget 7, 413 04 Göteborg, Sverige

Här hittar du Administrationen, Brukarrevision och Hjärnkoll.