Kontakta oss

Har du en allmän fråga till oss, eller är du kanske osäker på vem du ska kontakta? Använd dig av vår allmänna e-post: info(at)nsphig.se eller fyll i kontaktformuläret längre ner på denna sida.

Vår adress:
NSPHiG
Järntorget 7
413 04 Göteborg

Administration

Sonny Wåhlstedt

Ordförande och verksamhetsansvarig
E-post: sonny@nsphig.se
Tel: 0704 – 59 91 15

Christina Ahl

Kanslichef
E-post: christina@nsphig.se
Tel: 0725 – 30 26 12

Sonny Högberg

Ekonomiansvarig
E-post: sonny.hogberg@nsphig.se
Tel: 0706 – 86 84 31

Carina Hasth

Löne- och personaladministratör
E-post: carina@nsphig.se
Tel: 0708 – 36 26 81

Projekt & uppdrag

Filippa Gagnér Jenneteg

Samordnare brukarinflytande, Västkom och föreningsutveckling. Utbildningsansvarig Peer Support
E-post: filippa@nsphig.se
Tel: 0703 – 44 63 39

Sara Svensson

Koordinator brukarinflytande
E-post: sara@nsphig.se
Tel: 0727 – 30 49 99

Lisa Vainio

Kommunikatör och nätverksrepresentant brukarinflytande
E-post:
lisa@nsphig.se
Tel: 0722 – 03 70 44

Jenny Ahto

Samordnare brukarrevision
E-post: jenny@nsphig.se
Tel: 0725 – 66 46 36

Irma-Helen Lorentzon

Samordnare brukarrevision
E-post: irma-helen@nsphig.se
Tel: 0725 – 00 44 19

Petter Piccinelli

Samordnare och administratör brukarrevision
E-post: petter@nsphig.se
Tel: 0703 – 20 22 07

Agneta Persson

Samordnare föreningsutveckling
E-post: agneta@nsphig.se
Tel: 0727 – 11 36 56

Anna-Karin Engqvist

Samordnare föreningsutveckling
E-post: annakarin@nsphig.se
Tel: 0704 – 01 21 17

Julia Persson

Samordnare Hjärnkoll
E-post: julia@nsphig.se
Tel: 0725 – 00 58 22

Therese Möller

Samordnare Hjärnkoll (föräldraledig)
E-post: therese@nsphig.se
Tel: 0703 – 58 58 06

NSPHiG:s kansli

Järntorget 7, 413 04 Göteborg, Sverige

Här hittar du Administration, Brukarrevision och Hjärnkoll.